Stolica RPG

Forum dla Fanów gier RPG


#1 2012-04-20 17:22:50

 tarexx2

Gnom

Skąd: ja mieszkam na dzikim zahdzie
Zarejestrowany: 2012-04-20
Posty: 9
Punktów :   
WWW

encyklopedia dzikiego zachodu

jest to przewodnik turystyczny http://imageshack.us/photo/my-images/194/lasteksas.png/
Opis lokacji

Valorg -Spaw. Miejsce od którego można zacząć. Jesteś jeszcze młody. W tym pięknym miejscu możesz czuć się jak w domu. Wszystko było by pięknie gdyby nie bieda panująca w tej wiosce. Nie chcę przesadzać, ale do najbogatszych to ona nie należy. Ale mimo jej beznadziejnego stanu dobrze mi się kojarzy. Kto był tu raz na pewno tu wróci [ Choćby dlatego że tu jest spawn [; ]

Obóz cygański To miejsce przypomina mi bardziej jakiś kemping niż stałą wioskę. Nie ma tu domów, są tylko wozy w których ludzie śpią, jedzą i wszystko inne czyli kochają ,nienawidzą sr..ą itp. Wozy z całą pewnością nie nadają się do jazdy. Miejsce jest pełne naciągaczy i oszustów, ale także i ich ofiar. Zaletą tego zakątka jest to, że tu sprzedaż wszystko od śrubki która wyleciała z roweru do legendarnych broni

Złoty Krążek - Nazwa tej mieściny pochodzi od legendy o Złotym Krążku. Kiedyś w tamtej lokacji było pełno jaskiń.
Nad jaskiniami był obóz emigrantów. Większość z nich była z Dell'a Kviel, [Gdyż jeszcze wtedy Są Greej City nie istniało ]. Pewien emigrant był Magiem. Wielkim i potężnym. Stracił rodzinę, dzieci nigdy nie miał a żona.., jakby to powiedzieć? Nie należy skakać przez ogień. Potem jednak przyszła dobra nowina. Dostał list od żony z treścią: Ja żyję! Mag był bardzoi szczęśliwy i chciał aby inni też byli. Wyjął złoty drążek ze swojej szufladki. Wrzucił go do jaskini.W następnym dniu było tam pełno złota. Jednak nikt nie mógł założyć tam kopalni ponieważ stały tam domy. Byli tacy którzy rozważali opcję zburzenia tych domów ,jednak przez masowe demonstrace zmienili zdanie.

Są Greej City -Mieścina powstała na skrzyżowaniu szlaku handlowego. Jednak było to w tak beznadziejnym miejscu że mało kto tam docierał i dopełzał. Większość ludzi w tamtym miejscu to ludzie mający ponad 50/60 lat. Tak się przywiązali do tego miejsca że już nie chcą go opuszczać.Jest tam jedna z najsławniejszych księgarni na świecie. Nazywa się Moublot books.

Dell'a Kviel -Niezbyt sympatyczna dziura . Więcej tu strażników niż ludzi. Dlaczego? Bo rząd z tej "wsi" ma obsesję na temat wojny z elfami. Obowiązuje tam od 7 lat stan wojenny. Ludzie mają zakaz wyjazdu. Nie dziwię się że uciekło stamtąd tylu emigrantów


Zakąty'lL - W tym miejscu jest wyrwana kartka oraz dopisek ołówkiem to złe i zaklęte miejsce


informację o orc fortec. Brivej Kold oraz Grivelvw następnym wydaniu przewodnika turystycznego

Ostatnio edytowany przez tarexx2 (2012-04-20 17:39:31)


Na razie chce zobaczyć co to ta sygnatura

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vsvsd.pun.pl www.utopjec.pun.pl www.podsiebie.pun.pl www.shamannking.pun.pl www.margo-nem.pun.pl